„Pecety” kontra laptopy

//„Pecety” kontra laptopy

konfrontacjaLaptopy czy komputery stacjonarne? Co wybrać? Który sprzęt okaże się lepszym dla nas rozwiązaniem? Jeżeli potrzebny nam komputer do pracy poza domem, w delegacjach, na wycieczkach czy wakacjach, nie powinien decydować się na kupno komputera stacjonarnego. Lecz co zrobić w przypadku, kiedy z komputera korzystamy głównie z domu, jednak lubimy mobilność, gdy chcemy mieć mocny sprzęt, jednak wolimy przenośne laptopy? Plusem popularnych blaszaków jest na pewno możliwość ich rozbudowy, czego nie zrobimy decydując się na zakup laptopa.

Oczywiście jest to możliwe, natomiast niezwykle skomplikowane i dość drogie. Laptopy są uważane za synonim swobody. Możemy bez ograniczeń korzystać z nich poza domem, w kawiarni, parku czy restauracji. To jest dopiero frajda! Na uwagę zasługuje też kwestia rozrywki. Wyobrażacie sobie dźwiganie ze sobą komputera stacjonarnego by obejrzeć film czy posłuchać ulubionego wykonawcy? Oczywiście, że nie! Nowe laptopy o wysokiej rodzielczości w systemie HD mają już matryce 1080p, wbudowany Blu-ray, a jako dodatek nawet głośniki z efektem dźwięku przestrzennego.

Profesjonalne złącza HDMI umożliwiają podłączenie wysokiej jakości telewizora Full HD jak również projektora. Pamiętać należy również że zarówno komputery stacjonarne jak i laptopy to wieloletnia inwestycja, choć tak na dobrą sprawę już za dwa, góra trzy lata będą znacznie odstawały od najnowocześniejszego sprzętu dostępnego na rynku. Takie niestety są realia.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:00+02:0006 maja 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania „Pecety” kontra laptopy została wyłączona

About the Author: