Jak zabezpieczyć laptop przed kradzieżą ?

//Jak zabezpieczyć laptop przed kradzieżą ?

uwaga_zlodziejKażdy z nas kto dużo podróżuje często obawia się kradzieży przewożonych ze sobą rzeczy. Nie raz zdarza się że sam strach przed kradzieżą zmusza nas do tego, by część najbardziej cennych rzeczy pozostawić w domu. Z drugiej jednak strony, nie raz musimy po prostu ze sobą zabrać w podróż tak wartościową rzecz jak choćby laptop.

Wypadało by wtedy go jak najsolidniej zabezpieczyć przed kradzieżą na czas podróży, pytanie tylko jak? Przede wszystkim powinniśmy zwrócić uwagę na torbę w jakiej przewozimy nasz sprzęt. Im mniej się rzuca w oczy tym lepiej dla nas. Dobrze aby była zamykana na kłódkę bądź zamek szyfrowy.

To także pomoże zniechęcić przestępce. Jeżeli chodzi o same laptopy natomiast, dobrą decyzją jest dokupienie do niego specjalnej linki zamykającej, która z jednej strony przeczepiona jest do laptopa, a drugą stronę możemy przymocować do miejsca w którym siedzimy. Nie wolno zapomnieć także o programach do zabezpieczania danych na naszym komputerze, przed dostępem nie powołanych osób.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:00+02:0014 maja 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Jak zabezpieczyć laptop przed kradzieżą ? została wyłączona

About the Author: