Uszkodzenie podświetlenia matrycy

//Uszkodzenie podświetlenia matrycy

matryca_laptopaProblemy z podświetleniem matrycy dla większości użytkowników komputerów przenośnych są zjawiskami, z którymi oni sami nie są w stanie samodzielnie sobie poradzić. Przede wszystkim nie wiedzą oni, co jest przyczyną wystąpienia problemu. Zazwyczaj odnosi się to do wadliwych świetlówek, ich przepalenia się lub po prostu problemów z głównym inwertem.

Podstawowym objawem jest wystąpienie na ekranie komputera pionowych bądź poziomych pasków, zanikanie ikon lub ewentualnie całkowite zaciemnienie obrazu. Wówczas normalne korzystanie z komputera staje się praktycznie niemożliwe.

Samodzielne próby naprawiania świetlówek zazwyczaj kończą się niepowodzeniami i mogą kończyć się uszkodzeniami układów elektrycznych. Dlatego w takich wypadkach należy korzystać z pomocy renomowanych serwisów działających we wszystkich większych miastach w Polsce. Należy, bowiem pamiętać, iż matryce w laptopie są elementami szczególnie delikatnymi i w taki właśnie sposób należy się z nimi obchodzić przy każdorazowym ich naruszeniu.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:01+02:0027 lutego 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Uszkodzenie podświetlenia matrycy została wyłączona

About the Author: