Udręki użytkowników laptopów Asus

//Udręki użytkowników laptopów Asus

asusBędąc posiadaczem laptopa firmy Asus można doświadczyć naprawdę dużej frustracji. Wszystko jest z pozoru piękne, cieszymy się używanym przez nas sprzętem, jednak do czasu. Wystarczy bowiem, że pójdzie w nim na przykład płyta główna i w tym oto momencie zaczyna się udręka posiadaczy tych laptopów.

Dlaczego – ktoś zapyta. Najprościej można się o tym przekonać, odsyłając laptopa do serwisu z nadzieją otrzymania nowych części zamiennych. W tym momencie można bowiem bardzo mocno się sparzyć. W tym momencie bowiem pojawiają się dziwne historie dotyczące terminu naprawy laptopa- który jak się okazuje, bardzo często jest kompletnie nieznany nawet przez samego kierownika.

Zdenerwowany klient wydzwania do serwisu po kilka razy dziennie, aby dowiedzieć się czegokolwiek na temat tego, kiedy odzyska swojego laptopa, a w serwisie niestety nikt nic na ten temat nie wie. Pracownicy tłumaczą się brakiem dostępności głównych części zamiennych, przez co naprawa się przedłuża. Co jednak może na ten temat powiedzieć sam klient, który przecież płaci i jest przekonany, że istnieje jakiś konkretny termin, w którym powrotem odzyska swojego laptopa?

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:02+02:0026 czerwca 2011|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Udręki użytkowników laptopów Asus została wyłączona

About the Author: