System operacyjny dla netbooka.

//System operacyjny dla netbooka.

system_operacyjnyNetbooki, czyli tak naprawdę mniejsze wersje laptopów są coraz bardziej popularne, dlatego też jednocześnie ludzie zastanawiają się, jaki system operacyjny będzie najlepszy dla tego rodzaju komputera. Oczywiście jeżeli chodzi o sam rodzaj systemu, na przykład Windows, Linux czy też Mac OS X, to wybór będzie zależał od konkretnego użytkownika oraz od jego preferencji.

Ogólnie rzecz ujmując, każdy system operacyjny powinien bez większych problemów działać na netbookach, jednakże coraz częściej można spotkać się z netbookowymi wersjami „normalnych” systemów operacyjnych. Wersja netbookowa jest zawsze o tyle lepszym rozwiązaniem, że jest ona bardziej przystosowana do małych sprzętów, które bądź co bądź mają odrobinę gorsze osiągi od komputerów stacjonarnych czy też laptopów.

Mniejsze osiągi oraz wyświetlacz wymuszają więc zastosowanie odpowiedniej wersji systemu operacyjnego, jeżeli oczywiście takowa istnieje dla naszego ulubionego systemu operacyjnego. Jeżeli jej nie ma, można zainstalować „normalny system”, ale jeżeli jest możliwość wybrać wersję dla netbooka, jest to najlepszy wybór.

By |2017-04-25T21:26:01+02:0016 stycznia 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania System operacyjny dla netbooka. została wyłączona

About the Author: