Problem, dlaczego nie działa klawiatura w laptopie?

//Problem, dlaczego nie działa klawiatura w laptopie?

Problemy z klawiaturą zdarzają się w różnych modelach komputerów przenośnych. Zdarza się, że klawiatura nie odpowiada w ogóle lub myli Laptop zepsuta klawiaturaznaki. W takich sytuacjach czasami wystarczy po prostu restartować komputer a klawiatura zacznie działać normalnie. Czasami następuje również zwarcie kilku klawiszy powodując przepełnienie bufora. Bardzo często nieprawidłowe działanie klawiatury może być powiązane z jej zalaniem lub uszkodzeniem w wyniku na przykład urazu mechanicznego, czyli obicia.

Udogodnieniem mogącym powodować różne usterki jest także oddzielenie klawiatury numerycznej. Utrudnia to pracę i może powodować frustrację właściciela. Problemy z klawiaturą zdarzają się także, gdy chociażby jeden klawisz zatnie się lub będzie wciśnięty zbyt długi okres czasu. Problemem bywa czasami zbyt duża funkcjonalność klawiatury. Wiele funkcji umieszczonych w jednym klawiszu czy przyciski dotykowe. Bywa, że system włączy się nieprawidłowo i komputer po prostu nie widzi klawiatury.

Mała awaryjność niektórych modeli wpływa na częstsze ich kupowanie. Przed ewentualnym zakupem, powinno się zrobić małe rozeznanie, co pozwoli uniknąć złego zakupu.

By |2017-04-25T21:26:10+02:0015 sierpnia 2010|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Problem, dlaczego nie działa klawiatura w laptopie? została wyłączona

About the Author: