Jaki internet do laptopa

//Jaki internet do laptopa

internet_laptop

Tutaj sprawa nie jest tak skomplikowana jak przy wyborze technicznym laptopa.

Jeżeli planujemy korzystać z komputera tylko i wyłącznie w domu, nie zabierac go ze sobą w żadne poróże lub brać na niedługi czas, kiedy to internet nie będzie nam potrzebny, najlepiej sprawdza się stacjonarne połączenie z siecią. Kabel powoduje to, że internet działa o wiele szybciej, istnieje mniejsze prawdopodobieństwo popsucia się modemu, a także nie ma dodatkowych problemów z połączeniem i zasięgiem, gdyż jest on ustawiany indywidualnie do każdego komputera.

Jeżeli natomiast potrzebujemy połącznia z internetem również podczas wyjazdów, niezastąpiony jest internet bezprzewodowy. Jest to zwyczajne, małe urządzenie, podobne do pendrive, które również podłącza się pod wejście USB. Minusem takiego internetu jest to, że posiada on limit, który zwiększa się przy wyborze droższego abonamentu oraz nie jest dostępny w każdym miejscu, gdyż połączenie może ulec uszkodzeniu, gdy są burze, czy wysokie drzewa, które zasłaniają najbliższą antenę. Taki internet bezprzewodowy oferują miiędzy innymi przedstawiciele sieci komórkowych oraz np Cyfrowy Polsat.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:01+02:0009 grudnia 2011|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Jaki internet do laptopa została wyłączona

About the Author: