JAK SAMEMU WYMIENIĆ MATRYCĘ W SWOIM ACERZE?

//JAK SAMEMU WYMIENIĆ MATRYCĘ W SWOIM ACERZE?

Matryca laptopWymiana matrycy w Acerze nie jest bardzo skomplikowaną sprawą. Wiele osób może zrobić to samemu. Wystarczy poczytać na ten temat w Internecie. W Internecie znaleźć można dokładne instrukcje dotyczące tego, jak rozkręcić laptopa, jak go złożyć. Podstawową rzeczą, o której należy pamiętać wymieniając matryce w Acerze jest to, aby miały one takie samo złącze i były fizycznie takie same.

Częstym problemem, jaki pojawia się podczas samodzielnej wymiany matrycy w laptopie firmy Acer jest przeskoczenie iskry na inverterze. Nie należy zapominać o tym, że samodzielna wymiana matrycy jest skomplikowanym procesem, do którego należy się przygotować i który powinien być wykonany możliwie starannie i precyzyjnie.

Jeśli podczas wymiany matrycy zaobserwuje się przeskoczenie iskry na inverterze, jest bardzo prawdopodobne, że ekran przestanie być podświetlony i matryca nie będzie działać. Czasami zdarzyć się może, że bezpiecznik w komputerze się przepalił i dlatego ekran pozostaje czarny.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:03+02:0008 grudnia 2010|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania JAK SAMEMU WYMIENIĆ MATRYCĘ W SWOIM ACERZE? została wyłączona

About the Author: