Jak czyścić laptopa? – cz. 2

///Jak czyścić laptopa? – cz. 2

czyszczenieCzyszczenie ekranu LCD nie jest skomplikowane. Monitor również przyciąga brud, pył i kurz z otoczenia. Prosty sposób, aby pozbyć tych zanieczyszczeń to wziąć miękką szmatką zwilżoną wodą lub alkoholem izopropylowym i wytarcie powierzchni. To powinno wystarczyć. Należy pamiętać aby szmatka była tylko delikatnie wilgotna.

Nie można dopuścić do zalania laptopa wodą. Rozwiązanie to pozwoli Ci zaoszczędzić kłopotów z ewentualną naprawą monitora lub całego laptopa. Otwory wentylacyjne. Każdy laptop z zablokowanym odpowietrznikiem produkuje dużą ilość ciepła. Aby wyczyścić nawiewy w laptopie można użyć sprężonego powietrza do rozpylania kurzu. Można także wspomóc się odkurzaczem i wąską końcówką.

Zawsze kiedy masz trochę czasu, warto poświęcić go na pielęgnację swojego komputera. Utrzymując go w czystości sprawisz, że dłużej będzie ci służył. Możesz być również pewien tego, że praca na czystym komputerze będzie zdecydowanie bardziej przyjemna, niż obsługa zakurzonego i klejącego się od brudu sprzętu.

By |2017-04-25T21:25:44+02:0013 sierpnia 2014|Prawidłowe użytkowanie laptopa|Możliwość komentowania Jak czyścić laptopa? – cz. 2 została wyłączona

About the Author: