Jak czyścić laptopa? – cz. 2

//Jak czyścić laptopa? – cz. 2

czyszczenieCzyszczenie ekranu LCD nie jest skomplikowane. Monitor również przyciąga brud, pył i kurz z otoczenia. Prosty sposób, aby pozbyć tych zanieczyszczeń to wziąć miękką szmatką zwilżoną wodą lub alkoholem izopropylowym i wytarcie powierzchni. To powinno wystarczyć. Należy pamiętać aby szmatka była tylko delikatnie wilgotna.

Nie można dopuścić do zalania laptopa wodą. Rozwiązanie to pozwoli Ci zaoszczędzić kłopotów z ewentualną naprawą monitora lub całego laptopa. Otwory wentylacyjne. Każdy laptop z zablokowanym odpowietrznikiem produkuje dużą ilość ciepła. Aby wyczyścić nawiewy w laptopie można użyć sprężonego powietrza do rozpylania kurzu. Można także wspomóc się odkurzaczem i wąską końcówką.

Zawsze kiedy masz trochę czasu, warto poświęcić go na pielęgnację swojego komputera. Utrzymując go w czystości sprawisz, że dłużej będzie ci służył. Możesz być również pewien tego, że praca na czystym komputerze będzie zdecydowanie bardziej przyjemna, niż obsługa zakurzonego i klejącego się od brudu sprzętu.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:25:57+02:0006 grudnia 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Jak czyścić laptopa? – cz. 2 została wyłączona

About the Author: