Co zrobić, kiedy na klawiaturze nie ma polskich znaków?

//Co zrobić, kiedy na klawiaturze nie ma polskich znaków?

polskie_znakiProblem polskich znaków na klawiaturach dotyka naprawdę wiele osób, jakie nie do końca wiedzą co w tym wypadku zrobić. Czasami z zmienia się nam na y i odwrotnie. Kiedy jednak znikają nam całkiem polskie znaki, wtedy pojawia się problem.

Istnieje na ten problem bardzo łatwy sposób. Mianowicie wystarczy tylko wcisnąć lewy Shift i alt z tej samej strony, klawisze, jakie są odpowiedzialne za zmianę języków na klawiaturze. Wiele osób jednak zbyt często musi się borykać z takim problemem i istnieje więc i dla nich szybkie rozwiązanie. Wystarczy w panelu sterowania dokonań zmian, gdzie należy koniecznie odznaczyć opcje możliwości przełączania języka na klawiaturze.

Wtedy raz na zawsze pozbędziemy się problemu. W laptopach zdarza się to często, gdyż mamy je na łóżkach, biurkach, na kolanach i niekiedy właśnie niechcący wciśniemy jakiś klawisz, który później niebywale denerwuje, samoczynnie zmieniając nam język. Kiedy szukamy jakiejś odpowiedzi, warto jest przeszukać fora internetowe, w końcu to na nich jest tak naprawdę najwięcej informacji, jakie wiążą się właśnie z komputerami.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:26:01+02:0025 listopada 2011|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Co zrobić, kiedy na klawiaturze nie ma polskich znaków? została wyłączona

About the Author: