Co stanie się z twymi zdjęciami po awarii laptopa?

///Co stanie się z twymi zdjęciami po awarii laptopa?

odzyskanie danychPo awarii naszych laptopów najpewniej trzeba będzie zrobić format całego laptopa. Wtedy wymaga się by wgrać wszystko od nowa. Nasze zdjęcia również zostaną usunięte. Najbezpieczniej będzie jeśli nasze zdjęcia nagramy na płytkę w razie gdyby znów w przyszłości coś działo się ponownie z naszym laptopem. To samo z filmami itd.

Zawsze możemy sobie płytkę odtworzyć na naszych laptopach i na laptopach oglądnąć sobie nagrane przez nas zdjęcia czy filmy. Takie rozwiązanie będzie najlepsze. Nie możemy ryzykować bo jak pewnego  dnia padnie nam laptop to skasują się nam wszystkie zdjęcia. Najgorzej jak będzie ich cała masa. Będziemy żałować wówczas, że tego nie zrobiliśmy.

Ta rada jest niezwykle ważna i cenna. Musimy ją zapamiętać i koniecznie się do niej szybko dostosować zanim będzie za późno bo potem będziemy tego żałować. Każda osoba posiadająca jakiekolwiek zdjęcia na swoim laptopie czy też komputerze powinna szybko przegrać je sobie na płytkę. Wtedy będzie spokojna.

By |2017-04-25T21:25:41+02:0005 września 2014|Czego unikać używając laptopa|Możliwość komentowania Co stanie się z twymi zdjęciami po awarii laptopa? została wyłączona

About the Author: