Sprzeczności w ocenach trwałości laptopów.

//Sprzeczności w ocenach trwałości laptopów.

Trwałość laptopaLaptopy stały się nieodzownym elementem wyposażenia większości mieszkań studentów, biznesmenów czy dziennikarzy. Firmy produkujące notebooki- takie jak Acer, Asus, Toschiba, HP, DELL czy Lenovo, prześcigają się w produkcji coraz to nowszych i lepszych baterii, procesorów, matryc czy kart graficznych. Każda z firm zapewnia, że jej produkt jest niezawodny i trwały.

Każda reklamuje swój komputer jako nowoczesny, ekonomiczny i oczywiście najlepszy. Instaluje w swoich laptopach nowoczesne diody led, najnowsze programy, coraz szybsze napędy. Jednak czy naprawdę każdy z tych sprzętów jest niezawodny i niezastąpiony? Czy wszystkie elementy jego budowy są najwyższej jakości? Czy jeśli komputer posiada superszybki napęd, supernową i dużą matrycę to jego bateria jest wystarczająco wytrzymała?

Czy uruchamia się wystarczająco szybko? Czy możemy być pewni, że w przypadku awarii prądu nasz laptop podłączony do kontaktu nie ulegnie zniszczeniu? Czy ewentualne usterki będą łatwe do usunięcia? Co jeśli rozlejemy na nasz komputer herbatę czy coca-colę? Czy trwałość i wytrzymałość sprzętu będzie wystarczająca i zaspokoi nasze potrzeby? Na te pytania trudno znaleźć odpowiedź gdyż konkurencja i reklamy nie dostarczą nam z pewnością rzetelnej wiedzy.

By |2017-04-25T21:26:04+02:0005 października 2010|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Sprzeczności w ocenach trwałości laptopów. została wyłączona

About the Author: