O co pytać, kupują laptop?

//O co pytać, kupują laptop?

zakupyJedno z pytań, które musisz zadać sprzedawcy, powinno dotyczyć ilości pamięci jaką dysponuje laptop. Sprzedawane w dzisiejszych czasach laptopy, powinny posiadać minimum 2GB pamięci RAM. Wiele z nich posiada nawet 4GB. Pamiętaj jednak, że pamięć mniejsza niż 2GB, nie zapewni ci w pełni komfortowej pracy.

Jeżeli zamierzasz używać laptopa do gier video, musisz zadbać o to, aby pamięć wynosiła przynajmniej 4GB. Coraz nowsze oprogramowania, w tym gry i systemy operacyjne wymagają większych zasobów pamięci. Musisz mieć to na uwadze sprawdzając ilość dostępnej pamięci. Musisz także wiedzieć, jaka jest wielkość matrycy, czyli ekranu laptopa. Zazwyczaj potrzebujemy około matrycy o przekątnej od 12 do 14 cali. Są to najczęściej używane wymiary w przyzwoitych laptopach.

Komputer służący do gier i prac multimedialnych mogą mieć nawet większe ekrany, o przekątnej ok. 17 cali. Waga laptopa to kolejny czynniki brany pod uwagę, szczególnie jeżeli zamierzasz często z nim podróżować. Upewnij się, że podana waga dotyczy laptopa z już zamontowaną baterią/akumulatorem.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:25:59+02:0005 sierpnia 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania O co pytać, kupują laptop? została wyłączona

About the Author: