Jaki laptop będzie najlepszy jest do gier?

//Jaki laptop będzie najlepszy jest do gier?

gryWiele osób uważa, że do gier lepszym sprzętem będzie komputer stacjonarny. Owszem, tak było jeszcze do niedawna. Technika poszła niesamowicie do przodu i teraz dostępne są niezwykle dobre laptopy, które zaspokoją niejednego gracza. Należy pogodzić się jednak z tym, iż tai laptop nigdy nie będzie poręczny, lekki ani energooszczędny.

Ważną cechą laptopa do gier będzie duży ekran. Najlepszy będzie taki o wielkości 17 cali. Laptop taki posiadać musi również minimum 4GB pamięci RAM oraz procesor dwurdzeniowy. Posiadacze laptopa, chcąc używać go do gier, muszą zakupić obowiązkowo myszkę, ponieważ touchpad nie nadaje się do grania.

Najważniejsza oczywiście jest grafika. Karta graficzna musi być niezintegrowana, najlepiej poszukać dobrej w aktualnych rankingach przed zakupem.

Istnieje również kilka nowości, które mogą skusić niejednego gracza. Niedługo na rynku mają pojawić się zewnętrzne karty graficzne do laptopów, podłączane za pomocą złącza ExprexxCard. Niektóre laptopy zostają również wyposażone w wyświetlacz 3D, dający bardzo ciekawy efekt.

[/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
By |2017-04-25T21:25:59+02:0026 sierpnia 2012|Interesujące artykuły o laptopach|Możliwość komentowania Jaki laptop będzie najlepszy jest do gier? została wyłączona

About the Author: